Strona główna / Torba TRB-211

Torba TRB-211

168.00
Opcje:Ilość:


Torba TRB-211
Dodatkowe zdjęcia:
Torba TRB-211Torba TRB-211

Torba TRB-211 jest elementem oporządzenia przeznaczonym do przenoszenia ekwipunku tzw. „pierwszej linii”, sprzętu optoelektronicznego, broni krótkiej itp. Jest ona uniwersalną małą torbą, która z powodzeniem może służyć także do przenoszenia przedmiotów codziennego użytku takich jak: portfel, telefon, klucze do samochodu, zapalniczka, klucze, aparat fotograficzny, panel od radia samochodowego, latarka dzięki czemu można stosować ją także w turystyce pieszej, rowerowej itd.

Torba TRB-211 składa się z następujących elementów:

- komora główna, która ma wymiar 21x15x10cm (szer. wys. gru.) i jest przeznaczona do przenoszenia zestawu pierwszej linii lub innych elementów wyposażenia. Czołowa, wewnętrzna ściana komory jest wyściełana taśmą velcro, co pozwalana na dopasowywanie jej do naszych potrzeb poprzez „wklejanie” odpowiednich paneli organizacyjnych. Dostęp do komory zapewnia zapinana na zamek klapa z dwoma suwakami. Na górnej powierzchni klapy naszyty jest wygodny uchwyt transportowy. Na ścianach bocznych komory naszyte są taśmy systemu montażowego umożliwiające mocowanie dodatkowych elementów wyposażenia.
- komora czołowa, która ma wymiar 19x12x3,5cm (szer. wys. gru.) i jest przeznaczona do przenoszenia takich elementów jak: portfel, telefon, klucze do samochodu, zapalniczka, klucze lub inne drobne przedmioty. W celu ułatwienia organizacji komora posiada trzy wewnętrzne, płaskie kieszenie. Komora zamykana jest na zamek z dwoma suwakami. Na czołowej, zewnętrznej ścianie komory naszyte są taśmy systemu montażowego umożliwiające mocowanie dodatkowych elementów wyposażenia.
- system transportowy, składający się z pasa biodrowego zapinanego klamrą z możliwością regulacji długości taśmy. Po złożeniu pasa z klamrą do wewnątrz (umożliwia to wewnętrzna komora przeznaczona do chowania pasa z klamrą) TRB-211 można zamocować do kamizelek, plecaków, paneli transportowych itp. za pomocą systemu opartego na przeplatanych taśmach.
Tak zbudowana torba TRB-211 daje szerokie spektrum możliwości wykorzystywania jej w celach tak militarnych jak i turystyczno-cywilnych.

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka. © MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

Obecny termin realizacji wynosi ok.  10 -14  dni roboczych (jeśli produkt jest na magazynie wysyłamy od razu).

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]