Strona główna / Kamizelka modułowa KRUK II

Kamizelka modułowa KRUK II

706.00
Opcje:

Ilość:


Kamizelka modułowa KRUK II
Dodatkowe zdjęcia:
Kamizelka modułowa KRUK IIKamizelka modułowa KRUK IIKamizelka modułowa KRUK IIKamizelka modułowa KRUK IIKamizelka modułowa KRUK IIKamizelka modułowa KRUK IIKamizelka modułowa KRUK IIKamizelka modułowa KRUK IIKamizelka modułowa KRUK IIKamizelka modułowa KRUK IIKamizelka modułowa KRUK IIKamizelka modułowa KRUK IIKamizelka modułowa KRUK IIKamizelka modułowa KRUK IIKamizelka modułowa KRUK IIKamizelka modułowa KRUK IIKamizelka modułowa KRUK IIKamizelka modułowa KRUK II

KRUK II w zasadzie nie jest kamizelką, lecz systemem typu plate carier. System KRUK II jest rozwinięciem wcześniejszej, doskonale się sprawdzającej konstrukcji o nowe rozwiązania dające jeszcze większe możliwości dostosowania wyposażenia do konkretnego zadania. Możliwości te wynikają z najnowszych założeń wypracowanych przez operatorów jednej z jednostek specjalnych WP.

KRUK II składa się z dwóch paneli (przedni i tylny) mieszczących sztywne wkłady balistyczne. Wewnątrz paneli umieszczono odcinki tkaniny, których zadaniem jest stabilizacja wkładu balistycznego. Jest to przydatne szczególnie wtedy, gdy użytkownik dysponuje wkładem o wymiarach mniejszych niż wymiary panelu.
Występują dwa warianty panelu przedniego PPK-01 oraz PPK-02. Panele posiadają szybko-wymienne klapy, które łączą z przodu cummerbund-y KRUKA II. Klapy, tak jak cummerbund-y są dostępne w kilku wariantach. Panele w górnej części są połączone taśmami naramiennymi o wygodnej regulacji ich długości. Na taśmach naramiennych można mocować poduszki zwiększające komfort użytkowania. Poduszki naramienne są dostępne w dwóch wariantach. Na wewnętrznych powierzchniach paneli znajdują się szybko wymienne poduszki zwiększające wentylację w przestrzeni pomiędzy ciałem użytkownika, a powierzchnią panelu.

Całość tworzy zwartą i wygodną konstrukcję o dużych możliwościach konfiguracji w sposób szybki i wygodny. Szeroki wybór różnych wariantów poszczególnych elementów składowych KRUKA II pozwala tworzyć zestawy do szybkiej modyfikacji KRUKA II w zależności od wykonywanego zadnia lub używanej broni. Jest to niezaprzeczalna zaleta w dzisiejszym dążeniu do unifikacji wyposażenia indywidualnego żołnierza, który musi być szybko przygotowany do wykonywania coraz szerszego i różnorodnego spektrum zadań.

 

Długość poszczególnych Cummerbundów można sprawdzić w dziale Elementy Kamizelek

http://miwo-military.com/-produkty/kid,114/ELEMENTY-KAMIZELEK

 

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

UWAGA: Zamówienia złożone od 05.07.24 realizacja dopiero po 05.8.24
Jeśli produkt jest na magazynie wysyłamy od razu.

PRZERWA PRODUKCYJNA / URLOPOWA od dnia 20.07.24 do 04.08.24

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]