Strona główna / PANEL PRZEDNI PPK-01

PANEL PRZEDNI PPK-01

128,00 PLN
Opcje:
Ilość:


PANEL PRZEDNI PPK-01
Dodatkowe zdjęcia:
PANEL PRZEDNI PPK-01PANEL PRZEDNI PPK-01

Panel przedni „PPK-01” przeznaczony jest do przenoszenia sztywnego wkładu balistycznego typu „ESAPI” Panel na swej zewnętrznej powierzchni posiada taśmy systemu montażowego wyposażenia. W dolnej części znajduje się powierzchnia obszyta rzepem, której przeznaczeniem jest mocowanie cummerbund-ów oraz klap przednich. Panel w górnej części posiada ścięte „rogi” co ułatwia złożenie się do strzału. Z miejsca tego wyprowadzone są taśmy naramienne, które rozchodzą tworząc z panelem układ litery „Y”. Zapobiega to obcieraniu szyi użytkownika prze taśmy naramienne. Na powierzchni przylegającej do ciała użytkownika znajdują się dwie, mocowane za pomocą rzepa, poduszki komfortowe. Zapewniają one wentylację a zarazem większy komfort użytkowania.
Dodatkowo, na krawędziach panelu umieszczono szlufki wykonane z taśmy elastycznej, które dają możliwość prowadzenia różnego rodzaju przewodów itp. Natomiast w górnej części panelu umieszczono dwa pionowe odcinki taśmy, których zadaniem jest umożliwienie mocowania dodatkowego wyposażenia.
Wewnątrz panelu umieszczono odcinki tkaniny, których zadaniem jest stabilizacja wkładu balistycznego. Jest to przydatne szczególnie wtedy, gdy użytkownik dysponuje wkładem o wymiarach mniejszych niż wymiary panelu.


 

Pozostałe kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2018
X

CORDURA Pantera WZ.93 już do nas jedzie, także można już zamawiać produkty z tej tkaniny.
Termin realizacji zamówień w chwili obecnej to ok. 3-5 dni roboczych.
Cordura OLIV DRAB będzie dostępna w połowie kwietnia.


[zamknij okno]