Strona główna / Kamizelka R.P.M.

Kamizelka R.P.M.

366.00
Opcje:
Ilość:


Kamizelka R.P.M.
Dodatkowe zdjęcia:
Kamizelka R.P.M.Kamizelka R.P.M.Kamizelka R.P.M.Kamizelka R.P.M.Kamizelka R.P.M.Kamizelka R.P.M.Kamizelka R.P.M.Kamizelka R.P.M.Kamizelka R.P.M.Kamizelka R.P.M.Kamizelka R.P.M.Kamizelka R.P.M.

Kamizelka R.P.M. (rozłączny panel modułowy) swą budową nawiązuje do chestriga, jednak ma kilka ciekawych rozwiązań zwiększających jej możliwości.

Panel przedni dzielony jest na dwa elementy łączone zamkiem. Po rozpięciu zamka można szeroko rozsunąć elementy na boki. Dzięki temu użytkownik ma ułatwione długotrwałe przebywanie w pozycji leżąc. Aby rozpięty R.P.M. nie przeszkadzał (np. w przypadku szybkiego przemieszczania) zastosowano metalowy hak z taśmą do szybkiego skracania. Daje to możliwość zsunięcia rozsuniętych elementów na czas przemieszczania.

Kamizelka R.P.M. wyposażona jest w wygodne a zarazem proste szelki o niskim przekroju poprzecznym. Połączenie szelek z panelami oparte jest na klamrach typy fastex. Daje to możliwość szybkiego wypięcia R.P.M-a oraz stwarza możliwość wymiany szelek z prostych (na zdjęciu) konstrukcji na bardziej rozbudowane lub szelki o całkowicie innej budowie. Dodatkowo klamry dają możliwość wypinania i wpinania R.P.M-a jako elementu składowego kamizelki KRUK II, co stwarza możliwość szybkiej zmiany konfiguracji. Na przykład z zestawu do CQB na zestaw do taktyki zielonej z balistyką.

Kupując kamizelkę R.P.M. klient ma możliwość wyboru pomiędzy trzema typami szelek.


S.R.P.M. 01 są prostymi szelkami przeznaczonymi do użytku w połączeniu z kamizelką R.P.M. Szelki w układzie X krzyżują się na plecach. W części naramiennej posiadają comford pady wypełnione cienką pianką. Comford pady posiadają naszyte odcinki taśm nośnych oraz elastycznych co daje możliwość mocowania drobnych elementów wyposażenia oraz przekładania przewodów indywidualnego systemu łączności.

S.R.P.M. 02 są prostymi szelkami przeznaczonymi do użytku w połączeniu z kamizelką R.P.M. Szelki wykonane są w układzie H.W części naramiennej posiadają comford pady wypełnione cienką pianką. Comford pady posiadają naszyte odcinki taśm nośnych oraz elastycznych, co daje możliwość mocowania drobnych elementów wyposażenia oraz przekładania przewodów indywidualnego systemu łączności.


S.R.P.M. 03 są uproszczoną wersją szelek S.R.P.M. 02. Szelki te są prostą konstrukcją przeznaczoną do użytku w połączeniu z kamizelką R.P.M. Szelki wykonane są w układzie H.W całości szelki są wykonane z taśmy szerokości 50mm. Naramienne odcinki szelek posiadają naszyte taśmy elastyczne, co daje możliwość mocowania drobnych elementów wyposażenia oraz przekładania przewodów indywidualnego systemu łączności.

 

UWAGA!! Zdjęcia od 11 do 13 pokazują przykładową konfigurację. Widoczne na zdjęciach dodatkowe elementy nie są przedmiotem powyższej oferty.© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

UWAGA: Zamówienia złożone od 05.07.24 realizacja dopiero po 05.8.24
Jeśli produkt jest na magazynie wysyłamy od razu.

PRZERWA PRODUKCYJNA / URLOPOWA od dnia 20.07.24 do 04.08.24

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]