Strona główna / SPARROW 16

SPARROW 16

349,00 PLN


Ilość:


SPARROW 16
Dodatkowe zdjęcia:
SPARROW 16SPARROW 16SPARROW 16SPARROW 16SPARROW 16SPARROW 16

SPARROW 16 jest lekkim, jednokomorowym plecakiem o pojemności 16 litrów. Komora jest zamykana klapą z mocnym zamkiem z dwoma suwakami. Każdy suwak posiada element ułatwiający uchwycenie w grubych rękawicach. Komora posiada płaską kieszeń wewnętrzną. W górnej części komory znajduje się oczko do mocowania pojemnika na płyny oraz zamykany rzepem otwór do wyprowadzenia wężyka systemu hydracyjnego. Na wewnętrznej ścianie klapy znajduje się płaska kieszonka zamykana zamkiem oraz mini organizer. Na zewnętrznej powierzchni klapy znajdują się taśmy systemu mocowania elementów wyposażenia. W górnej części klapy znajduje się panel ID do którego można przyczepić „morale patches”. Klapa dodatkowo kryje wewnętrzną kieszeń zamykaną z jednej strony na zamek błyskawiczny.
W górnej części plecaka znajduje się mocny uchwyt transportowy. SPARROW 16 posiada odpinane szelki nośne oraz zestaw klamer z mocnego tworzywa sztucznego dzięki którym można go dopinać jako kieszeń na froncie większego plecaka. SPARROW 16 posiada również taśmy kompresujące oraz system nośny ACS (Air Comfort system).  ACS (Air Comfort System) gwarantuje wygodę i doskonałą wentylację pleców, zapewniając jednocześnie odpowiednią sztywność plecaka.

Plecak posiada następujące wymiary:
- wysokość: 40cm
- szerokość: 25cm
- grubość: 16cm
- masa: 700g.


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

WYPRZEDAŻ STANÓW MAGAZYNOWYCH - ZAMÓWIENIE TYLKO TELEFONICZNIE.
Kliknij w baner aby zobaczyć listę dostępnych produktów i DŹWOŃ !!!

Termin realizacji zamówień złożonych do 26.11.23 to ok. 10-15 dni roboczych.

W związku z bardzo duża ilością zamówień, zamówienia złożone od 27.11.23 realizacja dopiero po Nowym Roku. Za utrudnienia przepraszamy!

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. Czekamy na informacje od producenta.

Cordura OLIV MP wróci do oferty koniec listopada, początek grudnia (czekamy na dostawę). 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]