Strona główna / Kieszeń RF-10

Kieszeń RF-10

173,00 PLN
Opcje:Ilość:


Kieszeń RF-10
Dodatkowe zdjęcia:
Kieszeń RF-10Kieszeń RF-10Kieszeń RF-10Kieszeń RF-10Kieszeń RF-10Kieszeń RF-10Kieszeń RF-10Kieszeń RF-10

Kieszeń RF-10 przeznaczona jest do przenoszenia radiostacji typu RF-10. Kieszeń posiada dwie komory wewnętrzne, gdzie jedna przeznaczona jest dla radiostacji a druga dla osprzętu( zestaw słuchawkowy, anteny). Kieszeń zamykana jest klapą z dwoma klamrami. W klapie znajdują się dwa zamykane otwory umożliwiające podłączenie anteny oraz zestawu słuchawkowego, co daje możliwość korzystania z radiostacji bez konieczności jej wyciągania z kieszeni.

Na powierzchniach zewnętrznych kieszeni znajdują się taśmy systemu mocowania elementów wyposażenia.
Konstrukcja kieszeni RF-10 daje dwie możliwości przenoszenia:

- poprzez zamocowanie kieszeni do plecaków paneli itp. Służy do tego znajdujący się na ścianie tylnej system przeplatanych taśm,

- za pomocą szelek mocowanych do czterech ramek wykonanych z mocnego tworzywa. Aby zapewnić większy komfort przenoszenia kieszeni za pomocą systemu przeplatanych taśm mocujemy dedykowany do kieszeni comford pad.

Kieszeń posiada następujące wymiary:

- szerokość: 21cm
- wysokość: 29cm
- grubość: 10cm


Pozostałe kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2018
X

W związku z realizacją zamówienia budżetowego wszystkie zamówienia złożone od 7.11.19 będą realizowane prawdopodobnie dopiero po 15.12.19. Nie dotyczy wyrobów które są na magazynie. Za utrudnienia przepraszamy!!!!
Miło nam poinformować, że mamy już taśmy w kamuflażu Pantera wz.93 leśna.
Zapraszamy do GALERII gdzie można je zobaczyć produkt w taśmach Pantera wz.93  https://miwo-military.com/-galeria/gid,109
 


[zamknij okno]