Strona główna / Mały Piersiowy Moduł Transportowy M.P.M.T

Mały Piersiowy Moduł Transportowy M.P.M.T

154,00 PLN
Opcje:Ilość:


Mały Piersiowy Moduł Transportowy  M.P.M.T
Dodatkowe zdjęcia:
Mały Piersiowy Moduł Transportowy  M.P.M.TMały Piersiowy Moduł Transportowy  M.P.M.TMały Piersiowy Moduł Transportowy  M.P.M.TMały Piersiowy Moduł Transportowy  M.P.M.T

M.P.M.T. (Mały Piersiowy Moduł Transportowy) jest elementem wyposażenia, przeznaczonym do przenoszenia klap przednich kamizelki KRUK, jak i również klap innych producentów. M.P.M.T. daje możliwość szybkiego przejścia z kamizelki balistycznej na zestaw lekki.
M.P.M.T. dzięki swej konstrukcji tworzy płaską kieszeń zamykaną mocnym zamkiem błyskawicznym. System nośny M.P.M.T. oparty jest na dwóch demontowanych szelkach, które krzyżują się na plecach.
System mocowania oparty jest na przeplatanych taśmach, co zapewnia pewne i stabilne mocowanie elementów wyposażenia na M.P.M.T.

 

M.P.M.T. posiada następujące wymiary:

- szerokość: 27 cm
- wysokość: 22 cm

 

Uwaga! Zdjęcia od 3 do 5 pokazują przykładową konfigurację. Widoczne na zdjęciach dodatkowe elementy nie są przedmiotem powyższej oferty.


Pozostałe kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2018
X

W związku z realizacją zamówienia budżetowego wszystkie zamówienia złożone od 7.11.19 będą realizowane prawdopodobnie dopiero po 15.12.19. Nie dotyczy wyrobów które są na magazynie. Za utrudnienia przepraszamy!!!!
Miło nam poinformować, że mamy już taśmy w kamuflażu Pantera wz.93 leśna.
Zapraszamy do GALERII gdzie można je zobaczyć produkt w taśmach Pantera wz.93  https://miwo-military.com/-galeria/gid,109
 


[zamknij okno]