Strona główna / Mały Piersiowy Moduł Transportowy M.P.M.T

Mały Piersiowy Moduł Transportowy M.P.M.T

154,00 PLN
Opcje:Ilość:


Mały Piersiowy Moduł Transportowy  M.P.M.T
Dodatkowe zdjęcia:
Mały Piersiowy Moduł Transportowy  M.P.M.TMały Piersiowy Moduł Transportowy  M.P.M.TMały Piersiowy Moduł Transportowy  M.P.M.TMały Piersiowy Moduł Transportowy  M.P.M.T

M.P.M.T. (Mały Piersiowy Moduł Transportowy) jest elementem wyposażenia, przeznaczonym do przenoszenia klap przednich kamizelki KRUK, jak i również klap innych producentów. M.P.M.T. daje możliwość szybkiego przejścia z kamizelki balistycznej na zestaw lekki.
M.P.M.T. dzięki swej konstrukcji tworzy płaską kieszeń zamykaną mocnym zamkiem błyskawicznym. System nośny M.P.M.T. oparty jest na dwóch demontowanych szelkach, które krzyżują się na plecach.
System mocowania oparty jest na przeplatanych taśmach, co zapewnia pewne i stabilne mocowanie elementów wyposażenia na M.P.M.T.

 

M.P.M.T. posiada następujące wymiary:

- szerokość: 27 cm
- wysokość: 22 cm

 

Uwaga! Zdjęcia od 3 do 5 pokazują przykładową konfigurację. Widoczne na zdjęciach dodatkowe elementy nie są przedmiotem powyższej oferty.


Pozostałe kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2018
X

Skończyła nam się CORDURA Pantera WZ.93, czekamy na dostawę. Cordura ta ma dojść na początku marca. Przepraszamy za utrudnienia. Produkty można zamawiać z Cordury Pantery wz.93 WEBER, lub z Poliestru Pantera  wz.93.
Termin realizacji zamówień w chwili obecnej to ok. 5 dni roboczych.
Można już zamawiać produkty w CORDURZE NATO OLIV (nie mylić z OLIV DRAB).
Bluzy bojowa CS-16 można już zamawiać!


[zamknij okno]