Strona główna / Pas P.P.Z.R-2

Pas P.P.Z.R-2

45,00 PLN
Ilość:


Pas P.P.Z.R-2
Dodatkowe zdjęcia:
Pas P.P.Z.R-2Pas P.P.Z.R-2

Pas P.P.Z.R-2 (półsztywny pas zapinany rzepem)
Pas do spodni zapinany za pomocą mocnej taśmy VELCRO. Dzięki takiemu rozwiązaniu eliminujemy klamrę, co w sytuacji połączenia z pasem taktycznym wyklucza zjawisko nakładania się klamer. Pas posiada, naszytą na całej jego zewnętrznej długości, taśmę VELCRO do wyboru WERSJA "PĘTELKA" (miękki) lub WERSJA "HACZYK" (ostry). P.P.Z.R-2 można używać w połączeniu z pasami taktycznymi, jak i samodzielnie. Pas posiada dobrze dobraną sztywność poprzeczną, co eliminuje zjawisko poprzecznego uginania. Tak dobrane parametry pasa umożliwiają mocowanie na nim kabur pistoletowych, ładownic na magazynki oraz kieszeni na takie elementy wyposażenia jak latarka, kajdanki, telefon, radiostacja, miotacz gazu itp.
Pas posiada szerokość 45mm.

Rozmiary pasa:
L, gdzie obwód pasa wynosi od 105 do 0 cm,
XL, gdzie obwód pasa wynosi od 125 do 0 cm, 


W przypadku potrzeby wykonania pasa dłuższego prosimy o informację w komentarzu zamówienia.
© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2018
X

Kończymy zamówienie budżetowe i wracamy do zaległych zamówień indywidualnych. Czas oczekiwania na realizację wynosi w tym momencie ok. 2- 3 tygodnie od dnia złożenia zamówienia (nie dotyczy wyrobów z magazynu). W związku z tym, zamówienia złożone po 6.12.19 realizacja dopiero styczeń 2020 !!! Za utrudnienia przepraszamy!!!! 
Miło nam poinformować, że mamy już taśmy w kamuflażu Pantera wz.93 leśna.
Zapraszamy do GALERII gdzie można je zobaczyć produkt w taśmach Pantera wz.93  https://miwo-military.com/-galeria/gid,109

 


[zamknij okno]