Strona główna / Pas S.P.Z.K

Pas S.P.Z.K

202,00 PLNIlość:


Pas S.P.Z.K

Pas S.P.Z.K .(sztywny pas zapinany klamrą) umożliwia przenoszenie kabur pistoletowych, ładownic na magazynki oraz kieszeni na takie elementy wyposażenia jak latarka, kajdanki, telefon, radiostacja, miotacz gazu itp. Taśma zasadnicza pasa, o szerokości 45mm, posiada na zewnętrznej powierzchni komórki systemu MOLLE. Od strony wewnętrznej, taśma zasadnicza jest trwale połączona z elementem usztywniającym. Rozwiązanie to eliminuje skutecznie zjawisko poprzecznego wyginania pasa. Element usztywniający posiada rzep na swej wewnętrznej powierzchni. Dzięki temu pas S.P.Z.K. można łączyć z pasem P.P.Z.R-2. Możliwość połączenia pasów eliminuje konieczność przekładania pasa S.P.Z.K. przez szlufki spodni. Pas S.P.Z.K. jest wyposażony w klamrę COBRA firmy AustriAlpin, która zapewnia łatwość rozpinania i zapinania z jednoczesną pewnością połączenia. 

Rozmiary pasa:


S, gdzie obwód pasa wynosi od 69 do 84 cm
M, gdzie obwód pasa wynosi od 77 do 92 cm
L, gdzie obwód pasa od 85 do 100 cm,
XL, gdzie obwód pasa wynosi od 93 do 108 cm,
XXL,gdzie obwód pasa wynosi od 105 do 120 cm

W przypadku potrzeby wykonania pasa dłuższego prosimy o informację w komentarzu zamówienia.
© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2018
X

Kończymy zamówienie budżetowe i wracamy do zaległych zamówień indywidualnych. Czas oczekiwania na realizację wynosi w tym momencie ok. 2- 3 tygodnie od dnia złożenia zamówienia (nie dotyczy wyrobów z magazynu). W związku z tym, zamówienia złożone po 6.12.19 realizacja dopiero styczeń 2020 !!! Za utrudnienia przepraszamy!!!! 
Miło nam poinformować, że mamy już taśmy w kamuflażu Pantera wz.93 leśna.
Zapraszamy do GALERII gdzie można je zobaczyć produkt w taśmach Pantera wz.93  https://miwo-military.com/-galeria/gid,109

 


[zamknij okno]