Strona główna / Torba UTABW

Torba UTABW

141,00 PLN
Opcje:Ilość:


Torba UTABW
Dodatkowe zdjęcia:
Torba UTABWTorba UTABWTorba UTABWTorba UTABWTorba UTABWTorba UTABWTorba UTABW

UTABW jest uniwersalną torbą, przeznaczoną do przenoszenia amunicji broni wsparcia. Torba mieści 100 sztuk amunicji w taśmie, tak 7,62x51 jak i 7,62x54R. Budowa torby umożliwia prowadzenie ognia bez wyciągania całości taśmy z torby. Służą do tego boczne, zamykane otwory. Torba jest usztywniana za pomocą wkładek w tworzywa sztucznego. Wkładki usztywniające są mocowane z wykorzystaniem rzepa. Po usunięciu wkładek, można wewnątrz torby przenosić amunicję 7,62x51 w doczepianej do broni skrzynce amunicyjnej.
W razie konieczności, po usunięciu wkładek usztywniających, można w UTABW przenosić 6 magazynków do kbs. BERYL lub AKM. Przenoszenie magazynków ułatwiają, znajdujące się w zestawie przegrody.
System mocowania torby oparty jest na przeplatanych taśmach, co zapewnia pewne i stabilne jej mocowanie na kamizelkach taktycznych, pasach, panelach udowych oraz innych elementach wyposażenia. Dodatkowo UTABW można przenosić za pomocą regulowanej, odłączanej taśmy, przełożonej przez ramię użytkownika. 

 

Kieszeń posiada następujące wymiary:

- szerokość: 18 cm
- wysokość: 16 cm
- grubość: 9 cm


Pozostałe kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2018
X
Czas realizacji ok 14 dni roboczych.

[zamknij okno]