Strona główna / Torba UTABW

Torba UTABW

141,00 PLN
Opcje:Ilość:


Torba UTABW
Dodatkowe zdjęcia:
Torba UTABWTorba UTABWTorba UTABWTorba UTABWTorba UTABWTorba UTABWTorba UTABW

UTABW jest uniwersalną torbą, przeznaczoną do przenoszenia amunicji broni wsparcia. Torba mieści 100 sztuk amunicji w taśmie, tak 7,62x51 jak i 7,62x54R. Budowa torby umożliwia prowadzenie ognia bez wyciągania całości taśmy z torby. Służą do tego boczne, zamykane otwory. Torba jest usztywniana za pomocą wkładek w tworzywa sztucznego. Wkładki usztywniające są mocowane z wykorzystaniem rzepa. Po usunięciu wkładek, można wewnątrz torby przenosić amunicję 7,62x51 w doczepianej do broni skrzynce amunicyjnej.
W razie konieczności, po usunięciu wkładek usztywniających, można w UTABW przenosić 6 magazynków do kbs. BERYL lub AKM. Przenoszenie magazynków ułatwiają, znajdujące się w zestawie przegrody.
System mocowania torby oparty jest na przeplatanych taśmach, co zapewnia pewne i stabilne jej mocowanie na kamizelkach taktycznych, pasach, panelach udowych oraz innych elementach wyposażenia. Dodatkowo UTABW można przenosić za pomocą regulowanej, odłączanej taśmy, przełożonej przez ramię użytkownika. 

 

Kieszeń posiada następujące wymiary:

- szerokość: 18 cm
- wysokość: 16 cm
- grubość: 9 cm


Pozostałe kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2018
X

W związku z realizacją zamówienia budżetowego wszystkie zamówienia złożone od 7.11.19 będą realizowane prawdopodobnie dopiero po 15.12.19. Nie dotyczy wyrobów które są na magazynie. Za utrudnienia przepraszamy!!!!
Miło nam poinformować, że mamy już taśmy w kamuflażu Pantera wz.93 leśna.
Zapraszamy do GALERII gdzie można je zobaczyć produkt w taśmach Pantera wz.93  https://miwo-military.com/-galeria/gid,109
 


[zamknij okno]