Strona główna / Bandolier na 4 magazynki do AK/ BERYL

Bandolier na 4 magazynki do AK/ BERYL

71,00 PLN
Opcje:Ilość:


Bandolier na 4 magazynki do AK/ BERYL
Dodatkowe zdjęcia:
Bandolier na 4 magazynki do AK/ BERYLBandolier na 4 magazynki do AK/ BERYLBandolier na 4 magazynki do AK/ BERYL

BANDOLIER przeznaczony do przenoszenia czterech magazynków do karabinka AK-47/74 lub BERYL. Magazynki mieszczą się po dwa w dwóch kieszeniach, wyposażonych w przegródki oddzielające magazynki. Przegródki stabilizują magazynki nawet podczas prowadzenia działań o wysokiej dynamice. Kieszenie zamykane są klapami zapinanymi na mocny rzep. Na końcu klapy wszyty jest odcinek taśmy zakończony elastomerową końcówką. Rozwiązanie to ułatwia otwarcie kieszeni, nawet w grubych rękawicach. Na ścianie czołowej naszyte są trzy taśmy systemu montażowego, co daje możliwość mocowania drobnych elementów wyposażenia. System mocowania bandoliera oparty jest na przeplatanych taśmach, co zapewnia pewne i stabilne mocowanie na kamizelkach taktycznych, pasach, panelach udowych oraz innych elementach wyposażenia.

 

Bandolier posiada następujące wymiary:


- wysokość: 22 cm
- szerokość: 16 cm
- grubość: 6 cm


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2018
X

W związku z realizacją zamówienia budżetowego wszystkie zamówienia złożone od 7.11.19 będą realizowane prawdopodobnie dopiero po 15.12.19. Nie dotyczy wyrobów które są na magazynie. Za utrudnienia przepraszamy!!!!
Miło nam poinformować, że mamy już taśmy w kamuflażu Pantera wz.93 leśna.
Zapraszamy do GALERII gdzie można je zobaczyć produkt w taśmach Pantera wz.93  https://miwo-military.com/-galeria/gid,109
 


[zamknij okno]