Strona główna / Bandolier CQB na 4 magazynki PMAG30/GROT

Bandolier CQB na 4 magazynki PMAG30/GROT

80,00 PLN
Opcje:Ilość:


Bandolier CQB na 4 magazynki PMAG30/GROT

BANDOLIER CQB przeznaczony do przenoszenia czterech magazynków PMAG30 firmy MAGPUL lub podobne, do karabinków systemu AR-15/ M-16 lub GROT. Magazynki mieszczą się po dwa w dwóch kieszeniach. Kieszenie zamykane są klapami zapinanymi na mocny rzep. Na końcu klapy wszyty jest odcinek taśmy zakończony elastomerową końcówką. Rozwiązanie to ułatwia otwarcie kieszeni, nawet w grubych rękawicach. Istnieje możliwość całkowitego odpięcia klap. Ułatwia to i przyspiesza wydobycie magazynka. Magazynki są utrzymywane w środku poprzez gumowe ściągacze, co zabezpiecza je przed wypadnięciem nawet podczas prowadzenia działań o wysokiej dynamice.

Na ścianie czołowej naszyta jest pojedyncza taśma systemu montażowego, co daje możliwość mocowania drobnych elementów wyposażenia. System mocowania bandoliera oparty jest na przeplatanych taśmach, co zapewnia pewne i stabilne mocowanie na kamizelkach taktycznych, pasach, panelach udowych oraz innych elementach wyposażenia.

 

Kieszeń posiada następujące wymiary:

- szerokość: 16 cm
- wysokość: 19 cm
- grubość: 5 cm© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2018
X
W związku z pandemią COVID-19 wysyłka paczek zagranicznych jest wstrzymana do odwołania. Wysyłka na terenie kraju realizowana jest na dotychczasowych zasadach. Odbiór osobisty możliwy jest tylko po wcześniejszym opłaceniu zamówienia przelewem i telefonicznym uzgodnieniu terminu odbioru.
Czas realizacji ok 6 dni roboczych.

[zamknij okno]