Strona główna / Kieszeń medyczna I.K.M.Z.-2

Kieszeń medyczna I.K.M.Z.-2

108.00
Opcje:
Ilość:


Kieszeń medyczna I.K.M.Z.-2
Dodatkowe zdjęcia:
Kieszeń medyczna I.K.M.Z.-2Kieszeń medyczna I.K.M.Z.-2

Kieszeń I.M.K.Z. 2 (indywidualna, medyczna kieszeń zrywana) jest mniejszą wersją kieszeni I.K.M.Z. i przeznaczona jest do transportu zawartości Indywidualnego Pakietu Medycznego będącego na wyposażeniu Wojska Polskiego. I.M.K.Z. 2 jest prostym rozwiązaniem bazującym na sprawdzonej w praktyce konstrukcji. I.M.K.Z. 2 jest kieszenią nlekką i pozbawiona zbędnych elementów. Kieszeń składa się z dwóch części:


  • panelu nośnego, który z jednej strony posiada system mocowania oparty na przeplatanych taśmach, natomiast jego druga strona jest pokryta taśmą velctro (rzep). Dodatkowo strona pokryta rzepem posiada taśmę z klamrą, która zabezpiecza kieszeń przed przypadkowym odczepieniem od panelu nośnego.

  • kieszeń medyczna, której tylnia ścianka pokryta jest taśmą velctro (rzep) zapewniającą mocowanie do panelu nośnego.


Po odpięciu klamry zabezpieczającej, wystarczy mocno pociągnąć za kieszeń medyczną, która wraz z całą zawartością pozostaje w naszej ręce. Tym samym mamy pełny i swobodny dostęp do środków medycznych, lub w razie potrzeby możemy je przekazać potrzebującemu. Rozwiązanie to posiada też dodatkową zaletę. Mianowicie, jeśli użytkownik posiada kilka paneli nośnych, zamocowanych do różnego typu oporządzenia, nie musi odpinać panelu w przypadku zmiany oporządzenia. Wystarczy wtedy tylko przepiąć samą kieszeń z zawartością.

Kieszeń zapinana jest na zamek z dwoma suwakami wyposażonymi w odcinki linki, które pozwalają na szybkie otwarcie kieszeni w grubych rękawicach. Wewnątrz kieszeni znajduje się płaska kieszonki oraz taśmy elastyczne. Pozwalają one na pewne rozmieszczenie zawartości wewnątrz kieszeni.
Na przedniej, zewnętrznej powierzchni kieszeni znajduje się płaska kieszonka zapinana na rzep.


Kieszeń posiada następujące wymiary:

szerokość - 12 cm
wysokość - 17 cm
grubość - 7 cm


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

Obecny termin realizacji wynosi ok.  10 -14  dni roboczych (jeśli produkt jest na magazynie wysyłamy od razu).

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]