Strona główna / Organizer JTAC 25A4

Organizer JTAC 25A4

104.00
Opcje:
Ilość:


Organizer JTAC 25A4
Dodatkowe zdjęcia:
Organizer JTAC 25A4Organizer JTAC 25A4Organizer JTAC 25A4Organizer JTAC 25A4Organizer JTAC 25A4Organizer JTAC 25A4Organizer JTAC 25A4Organizer JTAC 25A4

Organizer 25A4 jest elementem wyposażenia, którego zadaniem jest ułatwić pracę w polu dowódcom oraz innym żołnierzom, takim jak np. JTAC. Organizer dostosowany jest do korzystania z papieru o wymiarach 4 formacie A4. Organizer posiada:
- dwie kieszenie z folii bezbarwnej, które dają możliwość wykorzystania dwóch dokumentów o rozmiarach
4 formatu A4 lub zamiennie jednego dokumentu o wymiarach 2 formatu A4,
- dwie kieszenie z folii bezbarwnej, które dają możliwość wykorzystania dwóch dokumentów o wymiarach
4 formatu A4,
- jedną, płaską kieszeń wykonaną z tkaniny, zapinaną na rzep. Dodatkowo na powierzchni zewnętrznej kieszeni umieszczono rzep, co daje możliwość mocowania dodatkowych elementów niezbędnych do realizacji zadań.
Na jednej ze ścian wewnętrznych organizera umieszczony jest rzep z wszytą poprzecznie linką elastyczną. Rozwiązanie to daje możliwość bezpiecznego i stabilnego mocowania urządzeń elektronicznych np. telefon, które są podklejone rzepem. Dodatkowo ściana ta, jest usztywniona wewnątrz, co daje możliwość pisania tak na dokumentach papierowych, jak i na kieszeniach z folii.
Organizer posiada taśmę dystansową, która zapewnia mu odpowiedni do potrzeb zakres otwarcia. Taśma posiada możliwość regulacji jej długości. Organizer 24A4 zamykany jest za pomocą taśmy z napem. Na zewnętrznej ścianie organizera umieszczony jest rzep. Poniżej rzepa wszyta jest szlufka z elastycznej taśmy, która daje możliwość mocowania ołówka, markera lub długopisu.
System mocowania organizera oparty jest na przeplatanych taśmach, co zapewnia pewne i stabilne mocowanie go na kamizelkach taktycznych oraz innych elementach wyposażenia.
Organizer 24A4 dostępny jest w dwóch wariantach mocowania M1 i M2, co daje możliwość doboru organizera w zależności od układu komórek mocowania znajdujących się na kamizelce użytkownika.

Organizer posiada następujące wymiary:
- szerokość: 18cm
- wysokość: 13cm


Do KRUK II pasuje Wariant M2 

Pozostałe kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

Obecny termin realizacji wynosi ok. 5 dni roboczych (jeśli produkt jest na magazynie wysyłamy od razu).

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. Czekamy na informacje od producenta.

Cordura OLIV MP wróci do oferty ok. 8 marca (czekamy na dostawę). 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]