Strona główna / Stosowane materiały

Stosowane materiały


Do produkcji naszego sprzętu używamy najlepszych materiałów dostępnych na rynku polskim. Są to między innymi oryginalne tkaniny typu CORDURA oraz tkaniny techniczne dopuszczone do użytku przez Wojsko Polskie.


Uzupełnieniem tkanin są również wysokiej jakości dodatki.

I tak:

- taśmy samoszczepne (velcro) oraz zamki błyskawiczne dostarcza nam firma YKK.
- klamry, regulatory i inne tego rodzaju dodatki, jakich używamy w naszych wyrobach pochodzą od światowego lidera w tej dziedzinie, jakim jest firma DURAFLEX/NATIONAL MOLDING.
- taśmy poliamidowe otrzymujemy od krajowego producenta firmy PASAMON, która od lat znana jest z wysokiej jakości swoich produktów. Taśmy nośne wykonane są z poliamidu i posiadają właściwości ograniczonej reemisji w bliskiej podczerwieni (IR).

Jednak nie poprzestajemy na tym, co mają do zaoferowania znani producenci materiałów. Ciągle szukamy nowych rozwiązań, ale też i sami stawiamy przed nimi wyzwania. Współpracujemy również nad materiałami, które w skali polskiego rynku będą nowością.


Dzięki tak dobranym materiałom oraz doświadczonej załodze możemy zaoferować oporządzenie wysokiej jakości i sprostać wymaganiom naszych klientów.


Najlepszą rekomendacją jest dla nas to, że żołnierze wolą kupować i używać sprzętu MIWO zamiast wyposażenia przydziałowego.


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2018
X

Czas oczekiwania na realizację zamówienia to w tym momencie to ok. 7 dni roboczych.


[zamknij okno]