Strona główna / Stosowane materiały

Stosowane materiałyDo produkcji naszego sprzętu używamy najlepszych materiałów dostępnych na rynku polskim. Są to między innymi oryginalne tkaniny typu CORDURA oraz tkaniny techniczne dopuszczone do użytku przez Wojsko Polskie. 


Uzupełnieniem tkanin są również wysokiej jakości dodatki.

I tak:

- taśmy samoszczepne (velcro) oraz zamki błyskawiczne dostarcza nam firma YKK

 

- klamry, regulatory i inne tego rodzaju dodatki, jakich używamy w naszych wyrobach pochodzą od światowego lidera w tej dziedzinie, jakim jest firma DURAFLEX/NATIONAL MOLDING oraz ITW NEXUS

 
- taśmy poliamidowe otrzymujemy od krajowego producenta firmy PASAMON, która od lat znana jest z wysokiej jakości swoich produktów. Taśmy nośne wykonane są z poliamidu i posiadają właściwości ograniczonej reemisji w bliskiej podczerwieni (IR)

 

- taśmy w kamuflażu PANTERA WZ.93, taśmy te nie posiadają IR, ale pracujemy już nad tym żeby następna partia już była z IR. Taśmy te występują w szerokościach: 20mm, 25mm, 40mm i 50mm

 

Jednak nie poprzestajemy na tym, co mają do zaoferowania znani producenci materiałów. Ciągle szukamy nowych rozwiązań, ale też i sami stawiamy przed nimi wyzwania. Współpracujemy również nad materiałami, które w skali polskiego rynku będą nowością.Dzięki tak dobranym materiałom oraz doświadczonej załodze możemy zaoferować oporządzenie wysokiej jakości i sprostać wymaganiom naszych klientów.


Najlepszą rekomendacją jest dla nas to, że żołnierze wolą kupować i używać sprzętu MIWO zamiast wyposażenia przydziałowego.


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X
Obecny termin realizacji wynosi ok.  10 dni roboczych (jeśli produkt jest na magazynie wysyłamy od razu).

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]