Strona główna / Regulamin sklepu

Regulamin sklepu


& 1 Warunki ogólne1. Sklep internetowy działający pod adresem www.miwo-military.com lub www.miwo-military.net jest własnością firmy MIWO MILITARY Joanna Woliwoda z siedzibą w Praszce, Gana 144 A, wpisany do Centralnej Ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, NIP 5761403694, REGON 160021736

2. Adres do korespondencji, MIWO MILITARY Joanna Woliwoda, Gana 144 A, 46-320 Praszka, e-mail: biuro@miwo-military.com

3. Korzystanie ze sklepu www.miwo-military.com, www.miwo-military.net i kupowanie produktów od firmy MIWO MILITARY oznacza akceptację Regulaminu.

4. Ceny towarów znajdujące się w sklepie www.miwo-military.com, www.miwo-military.net podane są w polskich złotych, są cenami brutto i zawierają podatek VAT. Ceny produktów nie zawierają kosztów przesyłki.& 2 Zamówienie1. Zamówienia przyjmowane są przez strony http://www.miwo-military.net, lub za pomocą poczty elektronicznej biuro@miwo-military.com Po złożeniu zamówienia poprzez stronę http:/www.miwo-military.net do osoby składającej zamówienie zostaje wysłane automatyczne potwierdzenie złożenia zamówienia na podany w profilu adres e-mail. W przypadku braku potwierdzenia należy ponownie złożyć zamówienie lub wyjaśnić problem drogą mailową. Zamówienie można też złożyć telefonicznie pod numerem 34 34 48 118 w dni robocze w godzinach 7-15

2. Warunkiem technicznym wymaganym do korzystania z usługi jest dostęp przez usługobiorcę do komputera, przeglądarki internetowej, adresu e-mail, oraz dostępu do internetu. Strona www.miwo-military.com korzysta z plików Cookies.

3 Każdy zarejestrowany klient zobowiązany jest do podania prawidłowego adresu e-mail w celu prowadzenia korespondencji ze sklepem MIWO MILITARY. Klienci, którzy nie podadzą kontaktowego adresu e-mail, nie będą informowani o etapie realizacji zamówienia.& 3 Wysyłka Towaru


1. Sklep MIWO MILITARY pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 7-15 z wyłączeniem świąt oraz dni wolnych, podanych z odpowiednim wyprzedzeniem na stronie głównej sklepu internetowego. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 14 dni i liczony jest w dniach roboczych od chwili złożenia zamówienia wraz z pełnymi danymi adresowymi do jego wysyłki. W przypadku niekompletnych danych adresowych realizacja zamówienia zostaje wstrzymana do czasu ich uzupełnienia. Zamówienia złożone po godz. 15 traktowane będą jako złożone o 10.00 następnego dnia roboczego.

2. W przypadku klientów zamawiających produkty niestandardowe, wykonywane na indywidualne zlecenie do realizacji zamówienia przystępujemy dopiero po otrzymaniu pełnej zapłaty bezpośrednio na konto firmowe.

3. Osoba składająca zamówienie w sklepie MIWO MILITARY, zwana dalej kupującym, zobowiązuje się do odebrania wysłanej do niej paczki oraz zapłaty za towar i przesyłkę.

4. Na terenie kraju paczki dostarczane są na trzy sposoby:

- Do paczkomatów InPost
Polecamy ten rodzaj przesyłki, szcczególnie dla osób których często nie ma w domu!

- Firma kurierska UPS, czas dostawy: następny dzień roboczy.

- Poczta Polska przesyłka priorytetowa, czas dostawy: 1-2 dni roboczych

Termin dostarczenia paczki z zamówieniem zależny jest od przewoźnika. MIWO MILITARY dołoży wszelkich starań by przesyłka trafiła do kupującego w jak najszybszym czasie i w nienaruszonym stanie jednak nie ponosi odpowiedzialności za ew. opóźnienia lub uszkodzenia przesyłki.

5. Ceny podane na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa i mogą zostać zmienione w każdej chwili bez uprzedzenia.

6. Możliwe są następujące formy płatności:

- system płatności imoje, obsługiwany przez firmę ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowicach.

Klient może wybrać następujące formy płatności : Płatności BLIK, karta płatnicza, przelew elektroniczny poprzez zewnętrzny system płatności imoje

- przelew tradycyjny na konto firmy MIWO MILITARY (podany w zakładce Kontakt) przed wysłaniem paczki.
Towar, który opłacany jest przelewem zostaje zarezerwowany na okres 7 dni roboczych - po upływie tego terminu MIWO MILITARY zastrzega sobie prawo sprzedania zarezerwowanego towaru innemu klientowi w przypadku nie uregulowania płatności przez zamawiającego;

- gotówka: tylko przy osobistym zakupie w biurze MIWO MILITARY lub w innym, wcześniej ustalonym miejscu;

- za pobraniem: zapłata listonoszowi lub kurierowi przy odbiorze przesyłki.

7. Przesyłki poza granice Polski są realizowane tylko i wyłącznie po dokonaniu przelewu przed wysłaniem paczki.

8. Jeżeli zamówienie składane jest przez podmiot prowadzący działalność gospodarczą, faktura VAT zostanie wystawiona po zaznaczeniu opcji wystaw fakturę VAT i po wpisaniu pełnych danych do jej wystawienia.& 4 Zwrot towaru i reklamacje


1. Kupujący ma prawo do pisemnego odstąpienia od zawieranej umowy bez podania przyczyny w terminie czternastu dni, od daty zawarcia umowy na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) W przypadku pisemnego odstąpienia od umowy Klient zobowiązany jest do zwrotu towaru w terminie czternastu dni. Uprawnienie, o którym mowa powyżej dotyczy również osoby fizycznej zawierającej umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tej osoby charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. W przypadku skorzystania z prawa do 14-dniowego odstąpienia koszt zwrotu towaru ponosi kupujący.
Jest to możliwe pod warunkiem, że produkt nie był używany lub rozmontowywany, nie został uszkodzony, posiada oryginalną metkę MIWO MILITARY PRASZKA oraz jest kompletny. Odsyłany towar musi posiadać paragon fiskalny lub fakturę VAT. Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia zwrotu jeśli stwierdzimy niezgodność z wyżej wymienionymi warunkami zwrotu.
Oświadczenie odstąpienia od umowy powinno być zawarte na piśmie a do zachowania terminu 14 dni wystarczające jest wysłanie oświadczenia w powyższym terminie e-mailem na biuro@miwo-military com (z podpisem) , pocztą lub kurierem na adres MIWO MILITARY
Wzór dokumentów:

a) odstąpienie od umowy (pobierz plik PDF)

b) wymiana towaru na inny (pobierz plik PDF)


2. Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy.

3. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie klienta nie podlegają zwrotowi.

4. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

5. Klient będący konsumentem w rozumieniu art. 221 kodeksu cywilnego ma prawo składać reklamacje w przypadkach wskazanych obowiązującymi przepisami prawa.

6. W razie odstąpienia od umowy sprzedawca dokona zwrotu płatności w formie przelewu na konto bądź przekazem pocztowym na wskazany adres w terminie 14 dni od otrzymania towaru w stanie nienaruszonym. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek za zaliczeniem pocztowym.

7. Reklamacje rozpatrujemy w ciągu 14 dni.

8. Towary sprzedawane w Sklepie są objęte gwarancją producenta.& 5 Przetwarzanie i ochrona danych osobowych1. Administratorem Danych Osobowych KLIENTA przetwarzanych w związku z korzystaniem ze SKLEPU INTERNETOWEGO jest SPRZEDAWCA.

2. Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są całkowicie dobrowolne. Wszelkie przekazane nam dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu, na jaki KLIENT wyraził zgodę. W przypadku, gdy KLIENT nie poda niezbędnych do realizacji zamówienia danych i nie wyrazi zgody na ich przetwarzanie, zrealizowanie zamówienia może być niemożliwe.

3. Administrator zapewnia bezpieczeństwo przekazanych danych oraz realizację uprawnień KLIENTÓW, wynikających z rozporządzenia RODO. KLIENT ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania lub żądania ich całkowitego usunięcia (o ile nie jest to sprzeczne z przepisami prawa) lub ograniczenia prawa przetwarzania swoich danych osobowych w każdym czasie. W tym celu należy wysłać wiadomość z określoną dyspozycją na adres e-mail: biuro@miwo-military.com lub też dokonać modyfikacji swoich danych w zakładce „Moje konto”.

4. KLIENT ma prawo otrzymać dane go dotyczące w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Ma również prawo przesłać te dane innemu administratorowi, bez przeszkód ze strony ADMINISTRATORA, od którego dane będą wydobywane (art. 20 ust. 1). W przypadkach gdy jest to technicznie możliwe KLIENT może żądać od ADMINISTRATORA przesłania jego danych bezpośrednio innemu administratorowi (art. 20 ust. 2).

5. ADMINISTRATOR może odmówić usunięcia danych KLIENTA wyłącznie w przypadkach wskazanych przez obowiązujące przepisy, w szczególności jeżeli KLIENT nie uregulował wszystkich należności wobec ADMINISTRATORA.

6. Dla zrealizowania obsługi umowy konieczne jest podanie następujących danych KONSUMENTA:

  • nazwisko i imię,

  • adres do wysyłki produktów,

  • adres e-mail,

  • numer telefonu kontaktowego,

  • w przypadku firmy dodatkowo Nazwa firmy oraz NIP.

     

Wszelkie dane osobowe podawane podczas procesu zamawiania służą wyłącznie do ukształtowania, zawarcia, zmiany lub rozwiązania Umowy pomiędzy USŁUGODAWCĄ i KLIENTEM i zrealizowania Umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie Usługi elektronicznej lub realizacji zamówienia i nie są udostępniane innym instytucjom ani osobom trzecim - z wyjątkiem opisanych w pkt.6. W przypadku sprzedaży produktów poprzez SKLEP INTERNETOWY w celu dostarczenia produktów do KLIENTA dane osobowe konieczne do zaadresowania i dostarczenia przesyłki są przekazywane firmom zawodowo trudniącym się dostarczaniem przesyłek - w szczególności Poczcie Polskiej, oraz firmom kurierskim - wraz z powierzeniem przesyłki do dostarczenia. Twoje dane osobowe mogą być przekazywane także operatorowi płatności. Administrator zobowiązuje się do dołożenia starań w celu zachowania należytego zabezpieczenia danych osobowych Klienta. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
W sprawach nieuregulowanych regulaminem zastosowanie mają postanowienia Kodeksu cywilnego i odpowiednich ustaw prawa polskiego, a także prawa Unii Europejskiej, w szczególności RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)& 6 Postanowienia końcowe1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, stosuje się przepisy powszechnie obowiązujące.

2. Sklep MIWO MILITARY zastrzega sobie prawo do błędów na stronie, ograniczenia lub odmowy sprzedaży każdego artykułu bez podania przyczyny.

3. Firma MIWO jako właściciel i sprzedawca na tej stronie nie ręczy za żadne szkody, które powstały poprzez nielegalne stosowanie swoich artykułów. Przy odwiedzaniu naszej strony i zamawianiu z niej artykułów zgadzają się Państwo że nie dopuszczą się do naruszenia obowiązującego prawa międzynarodowego.

"JEŻELI PAŃSTWO NIE ZGADZAJĄ SIĘ Z TĄ UMOWĄ PROSZĘ O OPUSZCZENIE TEJ STRONY"

4. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz. 271.


 © MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

Obecny termin realizacji wynosi ok. 5 dni roboczych (jeśli produkt jest na magazynie wysyłamy od razu).

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. Czekamy na informacje od producenta.

Cordura OLIV MP wróci do oferty ok. 8 marca (czekamy na dostawę). 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]